Vaše příběhy

Dárkyně
8. 8. 2022

Chtěla bych Vám poděkovat. Jednou z mých hlavních motivací bylo se nechat vyšetřit, abych do budoucna věděla, že je vše v pořádku, takže jsem ráda, že teď tuto informaci mám.

Pacientka
30. 11. 2021

Ahoj, jmenuji se Courtney a můj manžel je Mark. Náš příběh je o tom, jak jsme se snažili stát se pětičlennou rodinou. Náš příběh je dlouhý, je plný triumfu a zlomeného srdce, ale hlavně lásky. Mark a já jsme se vzali v roce 2009 a velmi krátce poté jsme se rozhodli, že jsme připraveni založit rodinu.

Dárkyně
14. 6. 2021

Krásný den, nemůžu si u vás z žádného směru stěžovat. Jsem naprosto spokojená a nadšená z vás i ze zbylého personálu. A chci vám poděkovat za ochotu, laskavost a vstřícnost a podporu. O víkendu už jsem byla v pořádku, už se dostavila i menstruace, takže úplně super.

Pacientka
18. 3. 2021

Neni tomu tak dávno, co jsme se s manželem rozhodli, že bychom chtěli své životy spojit v jeden a mít společné miminko. Celý život jsme oba byli vychováni v tom, že po prvním nechráněném sexu žena okamžitě otěhotní. Jaké však bylo nepříjemné zjištění když uběhl první měsíc a nic.

Dárkyně
27. 1. 2021

Krásný dobrý den přeji,

Děkuji koordinátorce Darovacího programu za milé optání na průběh darování a mé pocity.

Dárkyně
20. 11. 2019

O darování vajíček jsem se dozvěděla od kamarádky. Její sestra nemohla otěhotnět jinak, než právě darovaným vajíčkem. Netušila jsem, že je tolik pacientek, které jinou šanci nemají. O tom, že jejich miminko je z darovaného vajíčka se totiž nemluví, a já to chápu. Není cizí, je jejich.

Pacientka
8. 11. 2019

Na začátku mého příběhu musí zaznít obrovské děkuji. Děkuji lékařům, sestřičkám, slečnám koordinátorkám, i mojí rodině. Děkuji jim za trpělivost, za péči a pomoc. Děkuji vám za to, že jste mě nesoudili, na rozdíl od některých lidí. 

Dárkyně
8. 11. 2019

Často se na Facebooku a v různých fórech dočtete, že darování vajíček bolí, že po darování nemůžete otěhotnět atd., tyhle věci však píší ženy, které nikdy darovat nebyly nebo které o procesu darování nic neví. Mrzí mě, že je kolem darování vajíček tolik lží a výmyslů. Sama jsem darovala dvakrát.