Vaše příběhy

Pravdivé příběhy o procesu darování, nejen od vás – dárkyní, ale také názory a zkušenosti žen, které nemohly otěhotnět přirozenou cestou, a pro které byla léčba darovaným vajíčkem jejich jedinou nadějí, jak se stát maminkou.

Budeme moc rádi, pokud se s námi podělíte o vaši zkušenost buď s darováním, nebo o zkušenost s léčbou darovaným vajíčkem. Každým příběhem, který zveřejníme, zvyšujeme šanci, že se dárkyně rozhodne darovat. A další žena tak bude moc zažít ten pocit, stát se matkou.

Své příběhy zasílejte na: darovani@gennet.cz

Předem Vám děkuji, Vaše Ema.

8. 8. 2022

Chtěla bych Vám poděkovat. Jednou z mých hlavních motivací bylo se nechat vyšetřit, abych do budoucna věděla, že je vše v pořádku, takže jsem ráda, že teď tuto informaci mám.

číst více
30. 11. 2021

Ahoj, jmenuji se Courtney a můj manžel je Mark. Náš příběh je o tom, jak jsme se snažili stát se pětičlennou rodinou. Náš příběh je dlouhý, je plný triumfu a zlomeného srdce, ale hlavně lásky. Mark a já jsme se vzali v roce 2009 a velmi krátce poté jsme se rozhodli, že jsme připraveni založit rodinu.

číst více
14. 6. 2021

Krásný den, nemůžu si u vás z žádného směru stěžovat. Jsem naprosto spokojená a nadšená z vás i ze zbylého personálu. A chci vám poděkovat za ochotu, laskavost a vstřícnost a podporu. O víkendu už jsem byla v pořádku, už se dostavila i menstruace, takže úplně super. Bříško maličko ještě nafouklé je, ale pan doktor říkal, že to bude do konce menstruace a pak to bude v pořádku.

číst více