MUDr. Alena Šestinová

Darování vajíček má i několik výhod pro dárkyni. Je velice podrobně vyšetřena z genetického hlediska, což je drahé vyšetření a běžně se neprovádí. Lze tak odhalit některá skrytá genetická onemocnění u ní nebo v širší rodině. Dále se v rámci vyšetřování provádí hormonální test na „ovariální rezervu“, což je odhad tzv. zásoby vajíček ve vaječníku. To je cenná informace pro ní, jak je na tom s vlastní plodností. Test například napoví, zda by sama neměla již odkládat vlastní mateřství. Dále je potřeba zdůraznit, že dle dostupných studií i z vlastních zkušeností, nemá darování vajíček, i opakované, vliv na budoucí plodnost dárkyně. Všem dárkyním za tuto jejích pomoc moc děkujeme.
MUDr. Alena Šestinová
Vedoucí lékař IVF, GENNET Praha 1

GENNET

Klinika GENNET disponuje nejmodernějším technickým vybavením, díky kterému mohou naši odborníci přesně určit diagnózu a následující postup léčby.

Špičkové technické vybavení kliniky GENNET výrazně pomáhá dosahovat stabilní vysoké míry úspěšnosti v léčbě našich klientů. Díky komplexnosti služeb kliniky GENNET mohou naši klienti podstoupit celou svou léčbu na jednom místě.

GENNET poskytuje veškerá nutná vyšetření nezbytná pro léčbu neplodnosti a navíc také nejnovější testy z oblasti genetiky.

Děláme maximum pro Vaši spokojenost. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby tak, aby jejich kvalita co nejvíce splňovala Vaše očekávání.

Pro zajištění Vaší maximální spokojenosti jsou naše kliniky certifikovány dle evropské normy ČSN EN ISO 9001:2016 a zdravotnické laboratoře akreditovány dle ČSN EN ISO 15189:2013.

Splněním těchto kritérií GENNET oficiálně potvrdil svou odbornost, objektivitu a nezávislost pro vykonávání svých činností. Klinika GENNET se také každoročně účastní mezinárodních kontrol kvality a podporuje mezinárodní výzkumné projekty.